Yeni Katılan Emlak Ofisleri
Emlak Haberleri
Hakkımızda

Cihan Emlak Ofisi ve Danışmanlığı olarak Kocaeli ili çayırova İlçesi Atatürk Mahallesi Adnan kahveci Caddesi No: 9 / c  adresinde Uzun yıllardan bu yana aynı mekanda çalışmaktayız.

Yurt genelinde sanayi imarlı, konut imarlı ve villa imarlı olmak sureti ile bağ, bahçe, tarla ve 1. sınıf tarım arazilerinin satış ve danışmanlığını yapmaktayız.

Cihan Emlak Ofisi Kocaeli Emlakçılar Odası 43 / 274 nolu üyesiyiz. Cihan Emlak Ofisi Olarak Marka Tescilimiz ( EMLAK 13 ) bulunmaktadır. Türk Patent Enstitüsü Onaylı Belgemiz Elimize Mevcuttur. ( Marka No: 2007 68194 )

Yıllardır aynı mekânda emlak danışmanlığı olarak sayın müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Cihan Emlak Ofisi ve Danışmanlığı çağdaş ve en son teknoloji ile donatılmış ofis ortamı, profesyonelliği, yılların vermiş olduğu bilgi ve birikime dayanan tecrübesi, sizlerden aldığı saygınlığı ile Cihan Emlak Ofisi ve Danışmanlığı güvencesi altında sorunsuz, kesin ve hızlı çözümler üretebilen, her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firmadır.

Bütün bu kriterler dikkate alınarak daha fazla kişiye ulaşma ve yardımcı olma felsefesi ile firmamızın internet sitesi oluşturulmuş, sitemizde müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kolayca arama yapabileceği, her kullanıcının rahatça anlayabileceği bir sistem hazırlanmış, görüntü ve detaydan çok amaca uygunluk üzerine bir anlayış benimsenmiştir. Hizmet alanımız genişledikçe bizi daha iyi tanıyacaksınız.

 En derin sevgi ve saygılarımızla

 

İnternet adresimiz  www.emlak13.com. dur. Siz sayın dostlarımıza duyurulur.

                                                                                                                

Cihan Emlak Ofisi

                                                                                                     

 Seyithan kaplan

            &

Ayhan kaplan

 

 

 

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri